deepWORK®
deepWORK®

deepWORK®

KARDIO TRENIŅI

Cīņu mākslu principi kombinācijā ar funkcionālo treniņu paņēmieniem un meditāciju kustībā. Funkcionālais treniņš visam ķermenim, orientēts uz kardio izturības attīstību un atbrīvošanos no stresa.

Treniņš ir piemērots cilvēkiem ar iepriekšēju sportošanas pieredzi. Treniņam ir vispārējie ierobežojumi, tas savas augstās intensitātes dēļ nav iesakāms atveseļošanās periodā, fitnesa iesācējiem un cilvēkiem, kas cieš no sirds un asinsvadu slimībām.

Veidots no pieciem elementiem: vieglas iesildīšanās (Zemes stihija), enerģiskās fāzes (Koka stihija), intensīviem kardio vingrinājumiem (Uguns stihija), spēka vingrojumiem (Metāla stihija), noslēguma vingrinājumiem (Ūdens stihija), kā arī īsas meditācijas.

Treniņš ilgst 55 minūtes.

Treniņā netiek izmantots papildinventārs.

Piemērotākais apģērbs šim treniņam ir elastīgs sporta apģērbs, kas ir izturīgs pret slodzi, labi regulē ķermeņa temperatūru un izvada mitrumu. Piemērotākie apavi — viegli sporta apavi ar labu amortizāciju un potītes fiksāciju. Iesakām izvēlēties kvalitatīvu sintētisku audumu apģērbus un apavus ar baltu zoli.