PILATES
PILATES, VESELĪBAI UN GARAM

PILATES

VESELĪBAI UN GARAM

Vingrojumu sistēma visu muskuļu grupu stiprināšanai, stājas un līdzsvara uzlabošanai, saišu elastīguma un locītavu kustīguma veicināšanai. 20. gadsimta sākumā Džozefs Pilatess izstrādāja šo sistēmu angļu karavīru rehabilitācijai. Savas efektivitātes un drošības dēļ vēlāk tā kļuva populāra profesionālu dejotāju un Holivudas aktieru vidū.

Treniņš ir piemērots visiem, neatkarīgi no vecuma un sagatavotības līmeņa, sevišķi cilvēkiem ar lieko svaru, tiem, kam raksturīgs mazkustīgs dzīvesveids, cilvēkiem, kas cieš no muguras sāpēm vai locītavu problēmām. Treniņam ir tikai vispārējie ierobežojumi.

Veidots no vingrojumu programmas visu muskuļu grupu stiprināšanai, īpašu uzsvaru liekot uz darbu ar preses un muguras muskuļiem. Treniņa laikā bez liekas slodzes uz mugurkaulu tiek nodarbināti dziļie vēdera muskuļi un tā saucamie stabilizētājmuskuļi, kas gandrīz netiek nodarbināti klasiskās aerobikas treniņos.

Treniņš ilgst 55 minūtes.

Treniņā tiek izmantotas bumbas un fitnesa bumbas.

Piemērotākais apģērbs šim treniņam — jebkurš ērts un elastīgs sporta apģērbs, kas neierobežo kustības (ideālais sastāvs — kokvilna un elastīgas šķiedras). Komfortam un ķermeņa siltuma saglabāšanai vēlams izvēlēties apģērbu ar garām piedurknēm un garās bikses. Treniņš notiek basām kājām, pēc izvēles — zeķēs ar neslīdošu pēdu vai “češkās”.

Phone: +371 67 256 027
E-mail: info@balancegym.lv
Rīga LV-1057, Latvija
Prūšu iela 46,