POWER PUMP
POWER PUMP

POWER PUMP

TRENIŅI AR SPĒKA NOVIRZIENU

Programma muskuļu spēka un izturības vairošanai. Vidēji augstas intensitātes treniņš, kas padarīs jūsu ķermeni slaidāku, muskuļotāku un vingrāku bez pārmērīgas muskuļu masas palielināšanas.

Treniņš ir piemērots cilvēkiem ar jebkuru sagatavotības līmeni, kas vēlas veidot sava ķermeņa muskuļu reljefu. Treniņam ir tikai vispārējie ierobežojumi.

Veidots no bāzes spēka vingrojumiem visām pamata muskuļu grupām (kāju, krūšu, muguras, roku un preses muskuļiem) ar lielu atkārtojumu skaitu ātrai tauku dedzināšanai un skaista muskuļu reljefa iegūšanai.

Treniņš ilgst 55 minūtes.

Treniņā tiek izmantotas stepa platformas un svaru stieņi, kuru smagumu katrs treniņa dalībnieks regulē individuāli, atbilstoši savam sagatavotības līmenim.

Piemērotākais apģērbs šim treniņam ir elastīgs sporta apģērbs, kas ir izturīgs pret slodzi, labi regulē ķermeņa temperatūru un izvada mitrumu. Piemērotākie apavi — viegli sporta apavi ar labu amortizāciju un potītes fiksāciju. Iesakām izvēlēties kvalitatīvu sintētisku audumu apģērbus un apavus ar baltu zoli.